KARRIER

Jelenleg nyitott pozíciónk:

TERÜLETI KÉPVISELŐ

FELADATOK:

  • A forgalmazott termékek ismertetése a partnerekkel, az üzleti terveknek, valamint belső szabályoknak, etikai-törvényi előírásoknak megfelelően
  • Az üzleti tervben meghatározott – az ügyfelek látogatását érintő – területi aktivitási paraméterek megvalósítása (lefedettség, látogatási napok száma, látogatási gyakoriság), üzleti célkitűzések elérése
  • Napi beszámolás a vezető felé, piaci információk gyűjtése, adminisztrálása, nyomon követése,
  • Kapcsolattartás az üzleti partnerekkel, piacbővítés
  • A cég képviselete szakmai rendezvényeken, találkozókon

A JELÖLTTEL SZEMBEN TÁMASZTOTT KÖVETELMÉNYEK:

  • Mezőgazdasági ismeret
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Értékesítés orientált, motivált személyiség
  • Jó fellépés, nyitottság, megbízhatóság, önállóság
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Dinamikus, stressztűrő, pozitív személyiség
  • Jó tárgyalókészség
  • heti beszámolók, készítése

ELŐNYT JELENT:

  • Legalább 2 éves területi képviselői tapasztalat, hasonló szakterületen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

AMIT NYÚJTUNK:

  • Vállalati autó
  • Telefon
  • versenyképes fizetés és egyéb juttatások
  • Szakmai háttér, fejlődési, folyamatos képzési lehetőségek
  • Családias, fiatalos légkör
  • Hosszútávó tervekkel rendelkező stabil magyar tulajdonú céges háttér

EGYÉB INFORMÁCIÓ AZ ÁLLÁSRÓL:

  • Munkaidő: Teljes munkaidő

SZERVIZTECHNIKUS

  • Gyakorlat, mezőgazdasági gépek szervizelésében
  • Legalább középfokú - műszaki szakirányú – végzettség
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeret,
  • Nagyfokú precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség,
  • B kategóriás jogosítvány

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol Nyelvismeret
  • Műszaki végzettség
  • Mezőgazdasági gépszerelői végzettség

  • Telefon

  • Munkavégzés helye: Komárom -Esztergom megye

Rugalmas munkavégzési hely – Bakonyszombathely

Amennyiben úgy érzed, szívesen dolgoznál velünk, határozott vagy, agilis, műszaki beállítottságú, tudsz és szeretsz is csapatban dolgozni, küldd el fényképes önéletrajzodat bérigény és pozíció megjelölésével az info@gigafarm.hu e-mail címre és mi eltároljuk adatbázisunban!

Üresedéskor, illetve bővítés esetén keresni fogunk!

Köszönjük!

GIGA Team

kérje

ajánlatunkat

Heti 1 gép tipp

Iratkozz fel és értesülj először, használt és új gépeinkről e-mailben.